continental-lastikleri  HAKKIMIZDA

continental-lastikleri
UÇAR TICARET

Dünyanın en büyük orjinal ekipman lastik firması  ve Avrupa lastik sektöründe lider olan Continental Lastikleri'nin UÇAR TICARET yetkili satıcısı olarak misyonumuz, trafikte hayatı en kısa fren mesafesi ile daha güvenli ve konforlu hale getirmektir.
Kurulduğu - yılından bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan şirketimiz, bilgili ve güler yüzlü personeli ile amacınıza ve aracınıza en uygun lastiği günümüzün modern ekipmanları ve yüksek servis kalitesi ile sunmaktadır. Odak noktamız; siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak ve sektördeki gelişmeleri takip edip uygulayarak sürekli yüksek standartlarda hizmet üretmektir.
Left3-disabled
Right3-enabled

Continental, 2009 yılı için öngörülen 20 milyar Euro’nun üzerinde bir ciro ile dünyanın en önde gelen lider otomotiv yan sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır.

Faaliyette olduğu ülke sayısı: 39
Üretim ve AR-GE tesisi sayısı: 190
Çalışan sayısı: 135.000

Continental; otomobil, hafif ticari araç, van, minibüs, 4X4, kamyonet, otobüs, kamyon, traktör, tarım makinaları, endüstriyel (fork-lift), çok amaçlı (mpt) araçlar, iş makinaları, motorsiklet ve bisiklet guruplarında lastik üretmektedir.

Continental, binek araç ve hafif ticari araç lastiklerinde Avrupa’da pazar lideri konumundadır.

Orjinal Ekipman sektöründe ise, Avrupa’da üretilen yeni araçların %30’u fabrikadan Continental lastikleri ile piyasaya çıkmaktadır.

Continental Lastikleri, 2010 yılında Güney Afrika' da düzenlenen FIFA WM 2010TM Dünya Futbol Şampiyonasının ve 2014 yılında Brezilya' da düzenlenecek olan FIFA WM 2014TM Dünya Futbol Şampiyonasının da resmî sponsorudur.